Приватне Підприємство
Потенціал-4

Водоочисні споруди

м.Київ,
вул.Новозабарська,20
(067) 322 55 21
(067) 442 96 42
potent@ua.fm

        Очищення стічних вод. Проектування. Монтаж. Сервіс.

Виконуємо роботи по всій Україні та за її межами!

      Приватне підприємство «Потенціал-4» засноване в 2001 році. Ми забезпечуємо ефективне очищення стічних вод з використанням сучасних та передових технологій.

     ПП «Потенціал-4» працює в трьох основних напрямках:

  • - промислові очисні споруди (для комерційних та приватних підприємств)
  • - побутова каналізація (автономні очисні споруди, побутове водовідведення)
  • - очисні споруди для дощової каналізації (дощові води з парковок гіпермаркетів, заводів, підприємств та ін.).

     Чиста вода, відсутність неприємних запахів і можливість використовувати воду повторно, ось що ми пропонуємо!

     Наша компанія виконує великий спектр послуг який пов'язаний з очисними спорудами. Наприклад, розроблення технології очищення води з індивідуальними забруднювачами, реконструкція існуючих очисних споруд, підбір обладнання, встановлення, сервісне обслуговування та інше. На сьогоднішній день виконано понад 340 прокетів.

      Перше з чого починається будівництво станції очищення води це вихідні данні та вимоги до складу очищеної води. Наші спеціалісти допоможуть вам сформувати технічне завдання, а саме: визначитися з типом очисних споруд, правильно підібрати потужність та місце встановлення станції очищення забруднених вод.

      Другий етап це розробка проекту. Згідно технічного завдання проектанти виконують необхідні розділи проекту та при необхідності проходять усі потрібні експертизи.

      Третій етап це початок будівництва. При виконанні будівельних робіт необхідно дотримуватись відповідних норм та правил, з чим вам також допоможуть наші співробітники.

Після виконання будівельних робіт переходимо до четвертої частини - виконання монтажних робіт. Виконуємо постачання обладнання, монтаж, та пуско-налагоджувальні роботи.

      Останній етап впровадження - введення в постійну експлуатацію з відповідним розробленим регламентом робіт. Регламент обов'язково відповідає встановленому обладнанню та типу очисних споруд. По завершенню робіт з встановлення і запуску очисних споруд ми беремо воду на визначення ступеню та якості очищення і робимо відповідні аналізи у сертифікованих лабораторіях.

     ПП "Потенціал -4" виконує сервісне обслуговування очисних споруд власного виробництва, а також станцій очистки води які схожі за принципом роботи на ті, що виготовляє та встановлює наша компанія.

Наші нагороди:

nagorodu

Наші клієнти: